Nejbezpečnější prodej Vašeho bytu s CHIRŠ realitní kanceláře

Při prodeji nemovitosti prodávající i kupující očekávají hlavně bezpečný průběh.  V CHIRŠ realitní kanceláře zajišťujeme takový průběh pro všechny strany již od roku 2007. I přes celou řadu uzavřených obchodů, jsme vždy schopni zajistit bezpečný průběh obchodu a to u jednoduchých i u složitých případů.  

Naše realitní kancelář je certifikovaná a všichni naši certifikovaní realitní poradci jsou námi průběžně školeni. Rovněž si sami zvyšují kvalifikaci a povědomí o realitním trhu. Realitní kancelář CHIRŠ je součástí Asociace realitních kanceláří České republiky.  

Jako kancelář máme pojištění odpovědnosti a vždy dbáme na to, aby každá z poboček včetně jejich zaměstnanců dodržovala etický kodex. Všichni pracovníci jsou povinni vyhnout se všem formám chování, které mohou poškodit klienta anebo potenciálního klienta.

Certifikovaný realitní poradce vždy prověří jak stranu kupujícího, tak stranu prodávajícího, abychom mohli garantovat bezpečný průběh. Jeho povinností je mimo jiné ověřit prodávanou nemovitost a bonitu kupujícího.

Přípravu smluvních dokumentů a úschovu peněz zajišťuje náš dlouholetý zkušený advokát, který je členem advokátní komory. Úschova kupní ceny se skládá vždy na jistotní účet, kde je zajištěna její maximální finanční jistota.

V neposlední řadě o hladkém průběhu prodeje bytu můžou říci reference a zkušenosti našich klientů.

Profesionální realitní agenti prodávají nemovitosti výhodněji, než prodejci bez profesionálního konsultanta, přičemž rozdíl prodejních cen je násobně vyšší, než odměna profesionálního prodejce a proces prodeje je pro majitele jednodušší a spolehlivější.

Podrobnější rozhovor o tom, jakým způsobem dosahujeme výrazně lepších výsledku, než prodejci bez zkušeností zabere 30 až 80 min. Veškeré konsultace jsou nezávazné a zdarma.

Pro sjednání konsultační schůzky vyplňte kontaktní formulář a obratem se Vám ozveme.

m2 (celé číslo bez mezer)

CHIRŠ se zavazuje chránit vaše informace. Budeme Vás kontaktovat pouze v důležitých případech, které jsou nezbytné pro poskytování služeb a jsou ve Vašem oprávněném zájmu.
Jsme GDPR ready.

Po stisknutí tlačítka „Odeslat“ Vás bude kontaktovat náš realitní poradce, aby s Vámi probral veškeré podrobnosti aby co nejlépe vyhodnotili Vaši situaci a dobře Vám poradil. Jsme na Vaší straně!
Více o našich službách

Souhlasím, aby společnost CHIRŠ RK Franchise s.r.o. se sídlem Přeučilova 2695/4, Stodůlky, 155 00 Praha 5, IČO: 07957645, (dále jen „CHIRŠ RK Franchise s.r.o.“) jako správce osobních údajů shromažďovala a zpracovávala moji e-mailovou adresu za účelem poskytnutí informací ohledně odhadu ceny nemovitostí, vytvoření obchodní nabídky a zpětného kontaktu za účelem získání reference o kvalitě poskytnutých služeb.
  • zasílání marketingových a obchodních sdělení a nabízení služeb společnosti CHIRŠ RK Franchise s.r.o., jakož i jakož i dalších osob ze sítě realitních kanceláří CHIRŠ, vyhodnocování klientských dat, včetně jejich profilování, vytváření obchodních statistik a poskytování marketingových informací.

Tento souhlas uděluji na dobu 3 let, nejdéle však do doby jeho odvolání. Beru na vědomí, že mám právo udělený souhlas kdykoliv odvolat.

Udělením tohoto souhlasu současně potvrzuji, že jsem se seznámil/seznámila se Zásadami zpracování a ochrany osobních údajů a se všemi právy, které mi v souvislosti se zpracováním osobních údajů náleží.

Prodáváte? Máme pro vás kupce!

Vyhledat kupce

Dostávejte nové nabídky automaticky

Zadat požadavky

Zjistěte tržní cenu Vašeho bytu.

Použít kalkulačku

Osobní zodpovědnost je tajemstvím našeho úspěchu.

Vyhledat poradce