Franchising CHIRŠ

Každý rok se stovky lidí pouštějí do podnikání v realitách s odhodláním nabízet ty nejlepší služby s maximální úrovní etiky.

Bohužel se však většině nedaří vyniknout z řad tisíců konkurenčních kanceláří, vybudovat dlouhodobě úspěšný byznys a dosáhnout stabilních příjmů.

Jen za posledních pár let se svět k nepoznání změnil. Moderní technologie, zcela nové způsoby komunikace, dosud nevídaná dostupnost informací... Pro samostatného podnikatele je čím dál těžší držet krok se zrychlujícím se tempem byznysu, odolávat přehnaným nárokům klientů a prosadit se ve stále agresivnějším konkurenčním prostředí.

CHIRS přináší řešení - spolupráci nezávislých podnikatelů na základě jednotných principů. Nástroje, které používáme, řeší současně rychlý a efektivní prodej nemovitostí, stabilní nábor zakázek a také výrazné posílení oproti konkurenci.

Uzavírání společných obchodů mezi jednotlivými pobočkami a agenty je naší největší konkurenční výhodou a otevírá perspektivy nepřetržitého růstu.

Kanceláře pod značkou CHIRŠ se během krátké doby stávají významným hráčem na místním realitním trhu s vysokou reputací v očích klientů.

Potřebujete-li nové impulzy pro výrazný rozvoj Vašeho podnikání, spojte se s námi pro posouzení možností spolupráce.  Společně dokážeme víc!

V CHIRŠ nejsou poplatky za franchisu. Ovšem si velmi pečlivě franchisanty vybíráme.

Máte-li zájem o podrobnější informace o franchisingu CHIRŠ a postupu zapojení do sítě, kontaktujte nás

Prodáváte? Máme pro vás kupce!

Vyhledat kupce

Dostávejte nové nabídky automaticky

Zadat požadavky

Zjistěte tržní cenu Vašeho bytu.

Použít kalkulačku

Osobní zodpovědnost je tajemstvím našeho úspěchu.

Vyhledat poradce